Z čeho mají obavy čeští občané.

28. 10. 2014 | autor: Antonín Vaněk
zpět na archiv článků

Ahoj Eliško,

 

     v pátek jsem se dozvěděla děsivou zprávu, ze které už třetí den nemůžu spát a díky které už nikdy nebudu mít v duši klid.

 

     V Ostravě existuje společnost s názvem Společnost pro obnovu a rozvoj lázní Rožnov pod Radhoštěm s.r.o., IČ : 253 70 464, sídlem Výstavní ul.2224/8. Tuto společnost vlastnil do 14.7.2014 ostravský architekt ing. arch. Roman Kuba.

 

     Tato společnost vlastní v Rožnově pod Radhoštěm obrovské pozemky, a to v prostoru jak sjíždíš z Pinduly, tak od poloviny svahu nalevo, podél cesty včetně veliké rozestavěné budovy, která byla prý původně rekreačním střediskem (Rudý říjen nebo tak nějak). Možná si ji vybavíš.

 

     Tak tento pan architekt prodal uvedenou společnost i s těmito rozsáhlými pozemky panu jménem Ahmad Fouad M Hachmieh ze Saúdskoarabského království. Tyto pozemky s rozestavěnou budovou tedy    p   r   o   d   a   l     ing.arch.Kuba (http://ing.arch.kuba/)  (formou převedení celého obchodního podíluuvedeného sro-čka)  jmenovanému  muslimovi.

 

     Vše je k nalezení na www.justice.cz(http://www.justice.cz/) - a dále se podíváš na souhrn pozemků, které vlastní ona společnost na www.cuzk.cz (http://www.cuzk.cz/)  

 

     Vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat, když si představím, jak tam postaví mešitu a tím si toto území potvrdí jako muslimské, které budou chtít v budoucnu rozšiřovat a rozšiřovat po dobrém či po zlém. Na umění zlého dobývání mají svoje lidi. Samozřejmě si dovedu představit, jak se pan architekt dušuje a dělá ze všech debily, že pan Ahmad do Rožnova přinese práci a blahobyt. Ale přinese hlavně nesnášenlivý islám a středověk se vším všudy  ...

 

     Je mi z toho tak zle, že to nedovedu ani vypovědět neboť jsme bezmocní. Kdyžsi pomyslím na milovaný Rožnov, Valašsko, na naše děti a vnuky, chce se mi řvát hrůzou. Pořád to bylo někde ve Francii, v Anglii, ale teď už je to díky nějakému zaprodancovi, omezencovi a nenažrancovi, co za to údajně dostal fůru peněz,  i v Rožnově.   

 

Arna

články a statě

Důkaz neexistence boha a zbytečnost exis...
Zločinci v Poslanecké sněmovně.
Z čeho mají obavy čeští občané.
Výzva Dominiku Dukovi II.

Pojednání o některých náboženských atributech »

archiv článků zde »

připravované akce

přehled akcí zde »
 
 
 


2010-13 © Všechna práva vyhrazena
www.humanistictiateiste.cz
O NÁS
STANOVY SDRUŽENÍ
CO JSOU ATEISMY
JAK PLNÍME ÚKOLY
STAŇTE SE ČLENEM
NAŠI ČLENOVÉ
NÁZORY OPONENTŮ
ZLOČINY ŘKC
VÝŇATKY Z DISKUZÍ
NAŠI SYMPATIZANTI
PŘIPRAVOVANĚ AKCE
REALIZOVANÉ AKCE
JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT
NAPIŠTE NÁM VÁŠ NÁZOR
PRIVÁTNÍ SEKCE
webdesign by