Zločinci v Poslanecké sněmovně.

28. 10. 2014 | autor: Antonín Vaněk
zpět na archiv článků

Vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci.

 

 

     Rozruch kolem zákona o obdarování církví utichl a římskokatolická církev se potichu, ale systematicky pustila do vykrádání státního rozpočtu a rozkrádání majetku občanů České republiky. Naposledy média zmínila horu Blaník a přilehlých 600 ha pozemků.

     Člověk si maně klade otázku, k čemu církev potřebuje svým způsobem určitý symbol Česka. Blaničtí rytíři, byť mytologičtí, představují kousek české historie. Proč tedy? Pánové Bendové, Kalouskové, Laudátové a spol. řeknou, že to byl původně církevní majetek a právem je tedy vracen. Neřeknou ale, jak se k němu církev dostala a proč.

     Je nezbytné si připomenout, co je římskokatolická církev zač, jaká je to instituce. Bezesporu je to zločinecká organizace, tvořená několika stovkami zločinců v rolích hlasatelů náboženské víry. Tito hlasatelé straší lidi neexistujícím nesmyslem, zvaným bůh, slibují jim, že jim tento nesmysl pomůže a zaručí jim život věčný v království nebeském. Kromě toho za pomoci slibů a vyhrožováním pobytem v očistci a následně nikdy nekončícím utrpení v pekle, ze kterého je ovšem možné se vykoupit penězi a majetkem, po dva tisíce let usiluje o moc a bohatství. Každému totiž může být jedno, jestli někdo věří či nevěří v boha, pokud ovšem nemá zájem o peníze a majetek nevěřícího. Je všeobecně známo, že nevěřící byli na víru obraceni sliby, vyhrůžkami i mečem.

     Stoupenci a členové této zločinecké organizace rádi argumentují tím, že dotyční církvi majetek a peníze odkázali dobrovolně a proto ho v minulosti nabývala legálně. Stejně rádi ale zamlčí, že dotyčným církev dala na výběr, očistec a peklo nebo ráj v nebi. Je nasnadě, co si každý vybere.

Ještě je nutné připomenout, že bůh je největší podvod na lidstvu v jeho dosavadních dějinách a nabízené služby, jako vykoupení, spása a život věčný jsou nesplnitelné za života i po smrti a každý, kdo tyto služby nabízí je ve smyslu našeho práva podvodník, tedy zločinec.  

     Tento přípis jsem nazval zločinci v Poslanecké sněmovně. Jsem přesvědčen, že právem je možno označit pány Bendu, Kalouska, Nečase, Bessera a ostatní, kteří zákon připravovali a následně schválili za zločince, neboť jsou členy zločinecké organizace a zosnovali zločinné spiknutí státní správy a kléru s cílem okrást občany České republiky. Některý právník by již konečně měl najít odvahu a vypracovat žalobu a nastartovat soudní proces, podobný tomu z filmu Kdo seje vítr, který by prokázal, že Bible je nejhrůznější kniha na zeměkouli a ti, kdo se jí ohánějí zločinci, hlásající všechny možné zločiny, vraždou, masovou vraždou a zločiny proti lidskosti počínaje a genocidou konče.

     Ústavní soud by měl prověřit, zda ze strany církví nedochází k naplnění § 260 a dalších Trestního zákoníku. Vyžadovalo by to, aby se některý zákonodárce na Ústavní soud obrátil s příslušnou žalobou.

     Vzrůstající moc kléru, který svým učením zatemňuje slabochům a méně vzdělaným rozum, čím dál víc prorůstá do státní správy. Představitelé ŘKC se cpou do každé akce, pořádané kde kým, přestože ona akce nijak nesouvisí s náboženstvím, věřící poslanci Benda a spol. zorganizovali na půdě Poslanecké sněmovny konferenci s názvem:  Je sekularizace hrozbou? Co touto akcí chtěli dokázat? Že církev je garantem morálky? Myslí si, že lidé již zapomněli na hořící hranice, inkvizici, vypálené knihovny, povražděné vědce? Proč by lidé měli věřit čemukoliv o nesmyslu, zvaném bůh? Víra v boha nečiní nikoho lepším, jak to dokládají sami katolíci, Hitler, italští mafiáni či jihoameričtí narkobaroni.   

 

Vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci.

 

     Vyzývám vás, učiňte všechny potřebné kroky k tomu, aby zákon o obdarování církví byl zrušen a smlouvy s církvemi byly prohlášeny za neplatné, protože činnost církví vykazuje znaky, které znamenají, že církve jsou ve smyslu českého právního řádu zločinecké organizace a jako takové jsou postaveny mimo zákon.

 

Antonín Vaněk, Humanističtí ateisté o. s.

 

 

P.S.

 

     Již několik let usilujeme o to, aby nás Česká televize pustila na obrazovky, abychom mohli celému národu říci pravdu o římskokatolické církvi. Vedení ČT veškeré naše snahy odmítá. Poslanecká sněmovna coby zřizovatel ČT by mohla pomoci realizovat náš projekt tím, že by přesvědčila programovou radu ČT o prospěšnosti tohoto projektu. Přikládám námět i vyjádření vedení ČT, které sice hovoří o formálních nedostatcích, my ale tvrdíme, že jde o církevní cenzuru.            

články a statě

Důkaz neexistence boha a zbytečnost exis...
Zločinci v Poslanecké sněmovně.
Z čeho mají obavy čeští občané.
Výzva Dominiku Dukovi II.

Pojednání o některých náboženských atributech »

archiv článků zde »

připravované akce

přehled akcí zde »
 
 
 


2010-13 © Všechna práva vyhrazena
www.humanistictiateiste.cz
O NÁS
STANOVY SDRUŽENÍ
CO JSOU ATEISMY
JAK PLNÍME ÚKOLY
STAŇTE SE ČLENEM
NAŠI ČLENOVÉ
NÁZORY OPONENTŮ
ZLOČINY ŘKC
VÝŇATKY Z DISKUZÍ
NAŠI SYMPATIZANTI
PŘIPRAVOVANĚ AKCE
REALIZOVANÉ AKCE
JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT
NAPIŠTE NÁM VÁŠ NÁZOR
PRIVÁTNÍ SEKCE
webdesign by