Vystoupení v diskusním pořadu Máte slovo

zpět na přehled akcí

datum: 16. 1. 2014
místo konání: Praha

     Poprvé od roku 1989, v této době diktatury kléru a církevní cenzury, bylo umožněno ateistům vyslovit aspoň zlomek názorů na církve a církevní restituce. Velkou dávku odvahy projevila moderátorka paní Jílková. Patří ji za to obrovský dík.

     Zástupce České biskupské konference pan Holub se neustále oháněl lidsky silným argumentem, péčí o dožívající v církevních hospicech. Jako by to byl ten jejich nejopravdovější důvod, proč po občanech České republiky požadují majetek a peníze. Kdyby bylo jen trochu více prostoru, dokázal bych mu, že největší užitek z peněz budou mít církevní pohlaváři. Budou si žít jako prasata v žitě. A také bych ho velmi snadno položil na lopatky. To si ponechám do televizního projektu debaty nad Biblí a Katechismem. Pokud v sobě najde odvahu projektu se zúčastnit.

     Bylo pozoruhodné, že žádný z katolických soupeřů nedokázal reagovat na má obvinění, že dva tisíce let lidem lžou a podvádějí je. Z toho vyplývá, že jsou si velmi dobře vědomi svých zločinů a velmi se bojí okamžiku, kdy se najde právník, který bude ochoten a schopen vypracovat obžalobu.

     Přes omezený časový prostor naše vystoupení splnilo základní cíl. Představit se a oznámit české společnosti, že existuje ateistické uskupení, které je schopno a ochotno hájit pravdu a právo ateistické části české společnosti.

 

 

Reakce katolických diváků je nenávistná:

 

Soudruhu Vaňku, po tom co jsem shlédl Vás v pořadu s paní Jílkovou nemám pro Vás slov,Jste pro mne typická ateistická zednářská lůza, a typický příklad bolševického demagoga.

MUDr. Jiří Gradwohl

 

Chtěl jsem se připojit do následné diskuse, ale dopadlo to takhle:

Formulář byl úspěšně odeslán. Příspěvek však nebude zveřejněn, protože byl odeslán z IP adresy, ze které buď došlo k opakovanému porušení pravidel diskuse, nebo která je vedena jako nedůvěryhodná v mezinárodních blacklistech.

Církevní cenzura funguje.   

 

články a statě

Důkaz neexistence boha a zbytečnost exis...
Zločinci v Poslanecké sněmovně.
Z čeho mají obavy čeští občané.
Výzva Dominiku Dukovi II.

Pojednání o některých náboženských atributech »

archiv článků zde »

připravované akce

přehled akcí zde »
 
 
 


2010-13 © Všechna práva vyhrazena
www.humanistictiateiste.cz
O NÁS
STANOVY SDRUŽENÍ
CO JSOU ATEISMY
JAK PLNÍME ÚKOLY
STAŇTE SE ČLENEM
NAŠI ČLENOVÉ
NÁZORY OPONENTŮ
ZLOČINY ŘKC
VÝŇATKY Z DISKUZÍ
NAŠI SYMPATIZANTI
PŘIPRAVOVANĚ AKCE
REALIZOVANÉ AKCE
JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT
NAPIŠTE NÁM VÁŠ NÁZOR
PRIVÁTNÍ SEKCE
webdesign by